Mám záujem o nezáväznú konzultáciu zadarmo

Riešenie exekúcií

Hrozí Vám exekúcia majetku? Vyhrážajú sa Vám exekútori a prenasledujú Vás vymáhači? Chcete zachovať svoj majetok? Pomôžeme Vám!

Chcem pomoc s riešením exekúcie

Pokiaľ je proti Vám vedená exekúcia, dokážeme exekúciu zastaviť a tiež zariadiť oddlženie prostredníctvom konkurzu alebo splátkovým kalendárom. V praxi napríklad poukazujeme na nezákonný postup, odvolávame sa, alebo Vám pomôžeme predať majetok za lepšiu cenu. Máme mnohoročné skúsenosti a väčšina prípadov končí úspešným riešením exekúcie a dlhu!

Ako Vám pomôžeme?

 • Zbavíte sa raz a navždy dlhov (podľa zákonných procesov).
 • Exekútori a vymáhači dlhov sa Vám už nebudú vyhrážať.
 • Váš osobný majetok zostane zachovaný – vrátané spoločného vlastníctva manželov.
 • Vďaka našej pomoci je proces bezpečný, transparentný, jasný a zrozumiteľný pre každého.

Od 1.1.2020 platia jedny z najvýhodnejších podmienok z celej strednej Európy, tak riešenie svojich problémov neodďaľujte a nezáväzne nás kontaktujte cez formulár. Do týždňa bude Vaša žiadosť pripravená.


  Mám záujem

  Riešenie exekúcie krok za krokom

  1. Zanechajte nám kontakt prostredníctvom formulára a my Vás budeme do jedného pracovného dňa kontaktovať a dohodneme s Vami termín konzultácie
  2. Podáme návrh na zastavenie exekúcie
  3. Spíšeme žiadosť dlžníka o splátky
  4. Podáme návrh na odklad exekúcie
  5. Prebieha oddlženie

  Kto sme?

  Sme spoločnosť DADAVIK s.r.o. Sociálny podnik, ktorého hlavnou myšlienkou je vytvoriť svet, v ktorom sa jedného dňa bude každý budiť bez strachu zo zajtrajška.

  Docielime toho aj tak, že budeme pomáhať ľuďom oddlžovať sa a budeme pomáhať s vyriešením osobného bankrotu či zastavenia dražby.

  Našou ďalšou víziou je postupné začleňovanie týchto ľudí do spoločnosti. Tým sa myslí zamestnávať ľudí, ktorí sú v ohrozenej skupine tj. po škole, po materskej dovolenke, pred dôchodkom alebo TPP.

  U exekúcií dochádza k tomu, že niektoré z dôležitých zákonných požiadaviek nie sú dodržané. Dôsledkom môže byť až nezákonnosť celého procesu. Aj samotní exekútori pri výkone dražby porušujú zákon v dôsledku čoho možno tiež označiť proces za nezákonný. 

  Každý jednotlivý prípad je individuálny, preto je najdôležitejšie zo strany každého dlžníka situáciu riešiť a včas vyhľadať pomoc. Toto veľakrát spotrebitelia nespravia – či už z dôvodu zlej finančnej situácie, strachu alebo nevedomosti.

  Naši špecialisti Vás krok za krokom prevedú procesom oddlženia od samého začiatku až ku zdarnému koncu a novému životu bez dlhov. Garantujeme ústretový prístup a naši špecialisti Vám všetko jasne vysvetlia a prevedú Vás všetkými krokmi oddlženia.

  • Prostriedky na bankovom učte do výšky 165 EUR.
  • V prípade mzdy, ktorá je posielaná na bankový účet, je možné strhnúť iba zákonnú časť a to od momentu, kedy je táto skutočnosť ohlásená banke.
  • Suma životného minima, ktorá je aktuálne 205,07 EUR + 25% zo životného minima za každú povinne vyživovanú osobu.