Mám záujem o nezáväznú konzultáciu zadarmo

Riešenie exekúcií

Hrozí vám exekúcia majetku? Vyhrážajú sa vám exekútori a vymáhači vás prenasledujú na každom kroku?

Ak si chcete svoj majetok uchovať, sme tu pre vás!

Je voči vám vedená exekúcia? Dokážeme ju zastaviť a tiež zariadiť oddlženie prostredníctvom konkurzu alebo splátkovým kalendárom. V praxi napríklad poukazujeme na nezákonný postup, odvolávame sa, alebo vám pomôžeme predať majetok za lepšiu cenu.

Máme dlhohoročné skúsenosti, preto väčšina našich prípadov končí úspešným riešením exekúcie a dlhu.

Ako Vám pomôžeme?
 • Zbavíte sa dlhov raz a navždy (podľa zákonných procesov)
 • Exekútori a vymáhači dlhov sa vám už nebudú vyhrážať
 • Váš osobný majetok zostane zachovaný – vrátane spoločného vlastníctva manželov
 • Vďaka našej pomoci je proces bezpečný, transparentný, jasný a zrozumiteľný pre každého

Od 1.1.2020 u nás platia jedny z najvýhodnejších podmienok zo všetkých krajín strednej Európy. Preto riešenie svojich pripravíme už v priebehu jediného týždňa!

Ako prebieha naše riešenie exekúcie krok za krokom?

 1. Napíšte nám cez kontaktný formulár a my sa s vami do jedného pracovného dňa skontaktujeme, aby sme si dohodli termín konzultácie
 2. Podáme návrh na zastavenie exekúcie
 3. Spíšeme žiadosť dlžníka o splátky
 4. Podáme návrh na odklad exekúcie
 5. Prebieha oddlženie

Kto sme?

Poslaním spoločnosti DADAVIK s.r.o. Sociálny podnik je vytvoriť svet, v ktorom sa bude každý budiť bez strachu zo zajtrajška. K tomu priespievame tak, že ľuďom pomáhame sa oddlžovať, riešime s nimi osobný bankrot či zastavenie dražby.

 

Našou ďalšou víziou je postupné začleňovanie takýchto ľudí do spoločnosti. Začle§ovaním do spoločnosti rozumieme najmä zamestnávanie ľudí, ktorí sú v ohrozenej skupine, t.j. po škole, po materskej dovolenke, pred dôchodkom alebo TPP.

Pri exekúciách dochádza k tomu, že niektoré z dôležitých zákonných požiadaviek nie sú dodržané. Dôsledkom môže byť až nezákonnosť celého procesu. Aj samotní exekútori pri výkone dražby porušujú zákon, v dôsledku čoho možno tiež označiť proces za nezákonný.

 

Každý prípad je individuálny, preto je najdôležitejšie situáciu riešiť a včas vyhľadať pomoc. Toto veľakrát spotrebitelia podcenia – či už z dôvodu zlej finančnej situácie, strachu alebo nevedomosti.

Naši špecialisti vás krok za krokom prevedú procesom oddlženia od začiatku až k úspešnému koncu a novému životu bez dlhov. Garantujeme vám ústretový, zrozumiteľný a transparentný prístup

 • Prostriedky na bankovom učte do výšky 165 EUR.
 • V prípade mzdy, ktorá je posielaná na bankový účet, je možné strhnúť iba zákonnú časť, a to od momentu, keď je táto skutočnosť ohlásená banke.
 • Suma životného minima, ktorá je aktuálne 205,07 EUR + 25% zo životného minima za každú povinne vyživovanú osobu.
 •