Mám záujem o nezáväznú konzultáciu zadarmo

Ako zastavíme dražbu nehnuteľnosti?

Dostala sa vaša nehnuteľnosť do dražby alebo už bola vydražená? Chcete si uchovať svoj majetok a neviete ako ďalej? Pomôžeme vám!

Ak už máte exekúciu alebo dokonca termín nedobrovoľnej dražby nehnuteľnosti, stále je tu veľká šanca dražbu odvrátiť. V praxi napríklad poukazujeme na nezákonný postup, odvoláme sa, alebo vám pomôžeme predať majetok za lepšiu cenu. Máme dlhoročné skúsenosti, preto sa nám vo väčšine prípadov podarí zastaviť dražbu nehnuteľností našich klientov.

 

Chránime váš majetok:

 

  • Exekútori a vymáhači dlhov sa vám už nebudú vyhrážať
  • Váš osobný majetok zostane zachovaný, a to vrátane spoločného vlastníctva manželov
  • S našou pomocou je proces bezpečný, transparentný, jasný a zrozumiteľný pre každého

 

Zastavíme dražbu vašej nehnuteľnosti na základe analýzy vašich úverových a nájomných zmlúv.

Ako odvrátime dražbu nehnuteľnosti krok za krokom

  1. Napíšte nám cez kontaktný formulár a my sa s vami do jedného pracovného dňa skontaktujeme, aby sme si dohodli termín konzultácie
  2. V rámci bezplatnej konzultácie s vami prediskutujeme vašu súčasnú situáciu a náš špecialista vám vypracuje riešenie na mieru
  3. Spoločne začneme proces zastavenia dražby nehnuteľnosti

Kto sme?

Poslaním spoločnosti DADAVIK s.r.o. Sociálny podnik je vytvoriť svet, v ktorom sa bude každý budiť bez strachu zo zajtrajška. K tomu priespievame tak, že ľuďom pomáhame sa oddlžovať, riešime s nimi osobný bankrot či zastavenie dražby.

 

Našou ďalšou víziou je postupné začleňovanie takýchto ľudí do spoločnosti. Začle§ovaním do spoločnosti rozumieme najmä zamestnávanie ľudí, ktorí sú v ohrozenej skupine, t.j. po škole, po materskej dovolenke, pred dôchodkom alebo TPP.

Dražba nastáva v situácii, keď už dlžník nemá finančné prostriedky a exekútor sa rozhodne rozpredať zabavené nehnuteľné veci (dom, byt, pozemok) v dražbe.

Vo väčšine prípadov dražieb nehnuteľností dochádza k tomu, že niektoré z dôležitých zákonných požiadaviek spojených s dražbou nehnuteľnosti nie sú dodržané. Dôsledkom môže byť až nezákonnosť celej dražby. Aj samotný exekútor alebo dražobná spoločnosť pri výkone dražby často porušujú zákon, v dôsledku čoho možno tiež označiť dražbu za nezákonnú.

 

Každý prípad je individuálny, preto je najdôležitejšie situáciu riešiť a včas vyhľadať pomoc. Toto veľakrát spotrebitelia podcenia – či už z dôvodu zlej finančnej situácie, strachu alebo

nevedomosti. S nami sa nemusíte ničoho obávať. Garantujeme vám ústretový, zrozumiteľný a transparentný prístup.