Mám záujem o nezáväznú konzultáciu zadarmo

Ako zastavíme dražbu nehnuteľnosti

Dostala sa vaša nehnuteľnosť do dražby alebo už bola vydražená? Chcete zachovať svoj majetok a neviete ako ďalej? Pomôžeme vám!

Chcem pomoc

Pokiaľ už mate exekúciu alebo dokonca termín nedobrovoľnej dražby nehnuteľnosti, stále je tu veľká šanca dražbu odvrátiť. V praxi napríklad poukazujeme na nezákonný postup, odvoláme sa, alebo vám pomôžeme predať majetok za lepšiu cenu. Mame mnohoročne skúsenosti a vo väčšine prípadov je ukončená úspešným zastavením dražby!

Chránime váš majetok:

 • Exekútori a vymáhači dlhov sa vám už nebudú vyhrážať
 • Váš osobní majetok zostane zachovaný vrátané spoločného vlastníctva manželov
 • Vďaka našej pomoci je proces bezpečný, transparentní, jasný a zrozumiteľný pre každého

Zastavíme Vašu dražbu na základe analýzy Vašich úverových a nájomných zmlúv


  Mam záujem

  Riešenie dražby nehnuteľnosti krok za krokom

  1. Zanechajte nám kontakt prostredníctvom formulára a my Vás budeme behom jedného pracovného dna kontaktovať a dohodneme s Vami termín konzultácie.
  2. V rámci bezplatnej konzultácie s vami prejdeme vašu súčasnú situáciu a náš špecialista vám ponúkne riešenie presne na mieru.
  3. Spoločne začneme proces zastavenia dražby nehnuteľnosti

  Kto sme?

  Sme spoločnosť DADAVIK s.r.o. Sociálny podnik, ktorého hlavnou myšlienkou je vytvoriť svet, v ktorom sa jedného dňa bude každý budiť bez strachu zo zajtrajška.

  Docielime toho aj tak, že budeme pomáhať ľuďom oddlžovať sa a pomáhať s vyriešením osobného bankrotu či zastavenia dražby.

  Našou ďalšou víziou je postupné začleňovanie týchto ľudí do spoločnosti. Tým sa myslí zamestnávať ľudí, ktorí sú v ohrozenej skupine tj. po škole, po materskej dovolenke, pred dôchodkom alebo TPP.

  Dražba nastáva v situácii, keď už dlžník nemá finančné prostriedky a exekútor sa rozhodne rozpredať zabavené nehnuteľné veci (dom, byt, pozemok) v dražbe.

  Vo väčšine prípadov dražieb nehnuteľností dochádza k tomu, že niektoré z dôležitých zákonných požiadaviek spojených s dražbou nehnuteľnosti nie sú dodržané. Dôsledkom môže byť až nezákonnosť celej dražby. Aj samotný exekútor alebo dražobná spoločnosť pri výkone dražby často porušujú zákon v dôsledku čoho možno tiež označiť dražbu za nezákonnú.

  Každý jednotlivý prípad je individuálny, preto je najdôležitejšie zo strany každého dlžníka situáciu riešiť a včas vyhľadať pomoc. Toto veľakrát spotrebitelia nespravia či už z dôvodu zlej finančnej situácie, strachu alebo nevedomosti. S nami sa nemusíte ničoho obávať. Garantujeme ústretový prístup a naši špecialisti vám všetko jasne vysvetlia a prevedú váš všetkými krokmi oddlženia.