Mám záujem o nezáväznú konzultáciu zadarmo

Osobný bankrot

V našej spoločnosti Vám veľmi radi vysvetlíme celý proces osobného bankrotu.

Zodpovieme všetky výhody a nevýhody, ktoré súvisia s osobným bankrotom.

Pomôžeme Vám pripraviť všetky potrebné dokumenty, ktoré súvisia so žiadosťou na osobný bankrot.

Pokiaľ je proti Vám vedená exekúcia, dokážeme Vám administratívne pomôcť pri vypracovaní osobného  bankrotu. Nezáleží, či ste fyzická osoba alebo podnikateľ – dôležitý je poctivý zámer. Nemusíte mať majetok ani pravidelný príjem. Mame niekoľkoročné skúsenosti, takže sa môžete spoľahnúť na profesionálny a ľudský prístup.

Vďaka osobnému bankrotu:

 • Zbavíte sa raz a navždy dlhov (podľa zákonných procesov).
 • Exekútori a vymáhači dlhov sa Vám už nebudú vyhrážať.
 • Vďaka našej pomoci je proces bezpečný, transparentný, jasný a zrozumiteľný pre každého.  Mám záujem

  Oddlženie krok za krokom

  1. Zanechajte nám kontakt prostredníctvom formulára a my Vás budeme do jedného pracovného dňa kontaktovať a dohodneme s Vami termín konzultácie.
  2. V rámci bezplatnej konzultácie s Vami prejdeme vašu súčasnú situáciu a náš špecialista Vám ponúkne riešenie presne na mieru.
  3. Pomôžeme Vám s vypracovaním žiadosti na vyhlásenie osobného bankrotu, ktorú následne odošlete do Centra právnej pomoci na spracovanie.
  4. Gratulujeme, práve ste urobili prvý krok k novému životu bez dlhov a starostí.

  Kto sme?

  Sme spoločnosť DADAVIK s.r.o. Sociálny podnik, ktorého hlavnou myšlienkou je vytvoriť svet, v ktorom sa jedného dňa bude každý budiť bez strachu zo zajtrajška.

  Docielime toho aj tak, že budeme pomáhať ľuďom oddlžovať sa a pomáhať s vyriešením osobného bankrotu či zastavenia dražby.

  Našou ďalšou víziou je postupné začleňovanie týchto ľudí do spoločnosti. Tým sa myslí zamestnávať ľudí, ktorí sú v ohrozenej skupine tj. po škole, po materskej dovolenke, pred dôchodkom alebo TPP.

  Osobný bankrot predstavuje riešenie vašich problémov s dlhmi. Jedna sa o zákonnom upravený riadny proces behom ktorého sa fyzická osoba (podnikateľ alebo aj nepodnikateľ) môže zbaviť svojich dlhov a pohľadávok v rámci Slovenska a aj iných zemi v EU. Tento zákonný proces prešiel v roku 2017 výraznou zmenou a vďaka tomu je teraz o veľa viac prijateľnejšie a dostupnejšie pre verejnosť.

  Naši špecialisti Vás krok za krokom prevedú procesom oddlženia od samého začiatku až ku zdarnému koncu a novému životu bez dlhov. Všetko vám jasne vysvetlime a urobíme pre vás osobný bankrot zrozumiteľný.

  • Musí být vedena proti Vám aspoň jedna exekuce aspoň 1 rok
  • Musíte mít poctivý záměr – tzn. zda vaše konání není protizákonné a nechcete jen zneužít systém
  • Musíte mít na Slovensku centrum hlavných zájmů (pobyt, rodinu, majetek, vazby atd.)
  1. Podanie žiadosti o poskytnutie právnej pomoci vo veci osobného bankrotu na Centrum právnej pomoci.
  2. Príchod rozhodnutia: konkurz alebo splátkový kalendár
  3. Podanie návrhu na sud
  4. Rozhodnutie sudu o povolení oddlženia
  5. Ďalší priebeh osobného bankrotu – v prípade, že dlžník nemá majetok, konkurz sa skončí. V prípade splátkového kalendára dlžník platí podľa harmonogramu.
  6. Ukončenie oddlženia